07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:05 - 09:35
Dobbeltbooket
09:35 - 09:50
09:50 - 11:20
Dobbeltbooket
11:20 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 14:20
Lanciertræning
14:20 - 14:30
14:30 - 16:00
Åben hal kl. 14.00-16.00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:30
Troldekids
17:30 - 18:45
U9 piger og drenge træning - torsdag
18:45 - 21:30
U13 drenge træning - torsdag
21:30 - 22:00
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 09:30
7C / 8C - JW
09:30 - 09:50
09:50 - 11:20
7A - SR, MJ
11:20 - 11:30
11:30 - 11:45
11:45 - 23:00
Gallafest 2024 fredag - Klargøring
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 09:30
8D / 7D - ?, SR
09:30 - 09:50
09:50 - 11:20
7B - JW
11:20 - 11:30
11:30 - 11:45
11:45 - 23:00
Gallafest 2024 fredag - Klargøring
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 09:30
7F - MJB
09:30 - 09:50
09:50 - 11:20
7E - PU
11:20 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 17:30
Nano + Micro TG
17:30 - 20:30
Træning - Torsdag
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 08:30
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 17:00
Nano + Micrpo TG
17:00 - 17:30
Mini TG
17:30 - 18:30
18:30 - 19:00
Junior TG - OBS Folkesalen
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 08:30
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 12:00
Sundhedsparaplyen - Træning
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 08:30
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:05 - 09:35
Dobbeltbooket
09:35 - 09:50
09:50 - 11:20
Dobbeltbooket
11:20 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 17:00
Sydtrafik Kollega Motion - Forår 2024
17:00 - 17:30
Nano + Micro TG
17:30 - 18:15
BODYATTACK®
18:20 - 18:50
LES MILLS CORE® - mave og ryg
18:50 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
Senior TG
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 23:00
70 års fødselsdag for Ulla - Klargøring
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 08:30
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 18:00
18:00 - 18:30
18:30 - 19:00
19:00 - 19:30
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 23:00
KLARGØRING - Jubilæumskoncert Vejen Garden 20. april
07:00 - 08:00
08:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 16:00
16:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 23:00
Konfirmation klargøring til søndag
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 08:30
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
10:00 - 10:30
10:30 - 11:00
11:00 - 11:30
11:30 - 12:00
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:00
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 17:30
Nano + Micro TG
17:30 - 19:00
Mini TG
19:00 - 20:30
Junior TG
20:30 - 22:00
Senior TG
22:00 - 23:00
(Haller - mandag - torsdag)
07:00 - 07:30
07:30 - 08:00
08:00 - 08:30
08:30 - 09:00
09:00 - 09:30
09:30 - 10:00
Morgenmad i VIC
10:00 - 12:00
Sundhedsparaplyen
12:00 - 14:00
Dobbeltbooket
14:00 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 15:30
15:30 - 16:00
16:00 - 16:30
16:30 - 17:00
17:00 - 17:30
17:30 - 19:30
Dobbeltbooket
19:30 - 20:00
20:00 - 20:30
20:30 - 21:00
21:00 - 21:30
21:30 - 22:00
22:00 - 22:30
22:30 - 23:00
07:00 - 16:30
PowerBoxen - Træn selv
16:30 - 17:00
17:00 - 17:45
Crossgym Junior 8 til 13 år
17:45 - 17:55
17:55 - 18:55
CrossGym® - BEGYNDER
19:00 - 19:15
19:15 - 22:30
PowerBoxen - Træn selv
22:30 - 23:00